Ana Sayfa Pratik Bilgiler Instagram Gizlice Hikayeye Bakma nasıl olur?

Instagram Gizlice Hikayeye Bakma nasıl olur?

Instagram Gizlice Hikayeye Bakma nasıl olur?

Instagram gizlice hikayeye bakma yöntemleri yazıma hoşgeldiniz. Bazen instagram hesabımızdan takip etmediğimiz kişilerinde hikayelerine bakma ihtiyacı duyarız. Bunu instagramda gizli hesap görme olarak nitelendirebiliriz. Yazımda sizlere İnstagramda gizli hesap görme uygulaması, ios, android, ayrıca gizli bir videoyu indirmeniz için gerekli olan tüm bilgileri vereceğim.

instagram-gizli-hesabı-görme

İnstagram Gizlice Hikayeye bakma, görme nasıl oluyor?

Öncelikle birinin hikayesini gizlice görmeniz için karşı taraftaki hesabın herkese açık olması ve sizin onu takip etmeniz gerekiyor. Onun sizi takip etmesine gerek kalmadan paylaşımları görebilirsiniz. Bu durumda karşı taraf sizi takip etmediği için sizin onun hikayesine baktığınızı görmez. Ayrıca eğer siz karşı tarafı takip etmeseniz dahil karşı tarafın hesabı açık bir hesap ise gene tüm hikayelerini görebilirsiniz. Sizin varlığınız fark etmeyecektir.

Instagramda Gizli hesap görme uygulaması

İlk olarak android telefonunuz üzerinden storysaver uygulamasını indiriniz. Logosunu aşağıya bırakıyorum. Ayrıca bu uygulamnın ios içinde yapılmış olduğunu düşünüyorum. Henüz deneme fırsatım olmadı.  Özellikle bu gibi uygulamaların %100 bir kesin görme garantisi vermediğini de belirtmek istiyorum.

 

Sonrasında uygulamayı açınız zaten açtığınızda direk üst tarafta bulunan arama kısmından gizlice görmek istediğiniz kişiniz adını yazarak hikayesini bulabilirsiniz. Ayrıca bulduğunuz kullanıcının hikayesini yani video olarak indirmek istiyorsanız hikayenin izlemesine dokunarak istediğiniz videoyu indirebilirsiniz.

Bu sayede indirdiğiniz hikayeyi izleyebilecek ve instagramda hikayeye gizli bakma yapmış olacaksınız.

İnstagramda bu sayede takip etmediğiniz kişilerin hesaplarına bakabilirsiniz.

Tabi arkadaşlar bunun çok farklı bir yöntemi de gizli bir hesap açarak takip etmek istediğimiz kişiye bu yolla istek göndermek olacaktır. Eğer karşı taraf bu hesabı tanımayarak kabul ederse zaten yukarıda yazdıklarımın hiçbirine ihtiyaç kalmayacaktır.

Instagram hesaplarını gizli takip etmek bu şekilde oluyor. Hesabı görmek tamamen karşı tarafın hesap gizliliği ile alakalı desem yanlış söylemiş olmam. Karşı taraf hesabını gizli yapmadı ise istediğinizi uygulama kurmadan yapabilirsiniz.

Ücretli Instagram Gizli Hesap görme programı

Ayrıca instagram gizli hesabı görmenize yarayabileceğini düşündüğüm bir uygulamada Postegro uygulamasıdır. Bu uygulama 210 TL civarında bir bedel ile satın alıyorsunuz. Uygulamada gizli hesabı görebilmeniz için sizin görmek istediğiniz hesabın takip ettiği kullanıcılardan biri bu uygulamayı kurduysa hesabı görmenizi sağlıyor. Bu uygulamada şansınız tamamen daha önce bu programı kurmuş birinin sizin hedef gizli hesabı takip etmiş olması gerekiyor.

Instagram Profil Fotoğrafı Görme Programsız

Instagram profil fotoğrafı görme işlemini yapabilmek için öncelikle görmek istediğiniz kişiyi bilgisayar üzerinden profiline girerek bulunuz. Sonra profil fotoğrafının üzerine gelip sağ tık yaparak resmi farklı kaydet diyerek masaüstünüze indiriniz. Sonrasında resmi açarak yakınlaştırma seçeneği ile yakınlaştırarak aradığınız kişinin görüntüsüne ulaşabilirsiniz.

Tek ve en net önerim yeni bir hesap açıp arkadaşlık isteği yollamanız olacaktır.

Whatsapp Telefondan telefona kurulum yazımı okudunuz mu?

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunlar Popüler

Son Yorumlar