Ana Sayfa Kapaklı Kapaklı Corner Park Sinema Salonu Seansları

Kapaklı Corner Park Sinema Salonu Seansları

Kapaklı Corner Park Sinema Salonu İsmetpaşa Mahallesi Corner Park alışveriş merkezi içerisinde bulunmaktadır. Corner Park Sinema Seansları günün belli bölümlerini kapsamaktadır. Aynı anda Kapaklıda açılmış ilk ve aktif olarak hizmet veren tek sinema salonudur. Salonunda izlemek istediğiniz filmlere online sinema bileti alabilirsiniz.

Kapaklı Nöbetçi Eczane listesine bakmak ister misiniz?

kapaklı corner park sinema
kapaklı corner park sinema

KAPAKLI CORNER PARK SİNEMA SALONU ÖZELLİKLERİ

Kapaklı Corner Park Sinema Salonuna Corner Park Alışveriş Merkezinin ikinci katında ki LCWaikiki mağazasının hemen yanındaki koridordan gidiliyor. Konu olarak toplu taşıma ile gelmek isteyenler Otoyolda inip üst geçitten geçerek ulaşabilirler. Corner Park Sinema Salonunun 5 adet Sinema Salonu vardır. Genel olarak temiz ve geniş bir ortamı var. Film izlerken H blogundan bilet almanızı tavsiye ederim. A B C bloklarından bilet alırsanız. Film sonuna kadar boynunuz tutulabilir.

corner park avm
corner park avm

Kapaklı Corner Park Sinema Salonu Seansları

Günde toplam 5 salonda tüm seanslar saat 11:00 da başlamaktadır. Akşamları son seans saat 21:15 seansı ile son bulmaktadır. Gün içi Seansları için bilgiler Corner Park Sinema sayfasından ulaşabilirsiniz. Özellikle akşam saatlerinden 19:00 dan sonraki seanslar için biletinizi online olarak almanızı öneririm. Çok Geniş bir salonu olmamasına rağmen filmi beklerken Mavijeans, Lcwaikiki gibi mağazaları gezerken çocuğunuzu Playland Çocuk oyun merkezine bırakabilirsiniz. Bilet aldığınız alanda Sinema Salonlarının olmazsa olmazı Patlamış Mısır temin edebilirsiniz. Salona Türk Filmleri genellikle Türkiye Sinemaları ile aynı anda düşüyor. Yabancı filmlerin ise bazıları düşmeyebiliyor. Ayrıca misafir olarak geldiyseniz Corner Park içerisinde bulunan Hawthorn Suites By Wyndham hotel de geçeliği 250 TL gibi bir fiyat ile kalabilirsiniz.

KAPAKLI CORNER PARK SALONU FİLMİ BEKLERKEN

Kapaklı Corner Park Sinema Salonu girişinde İzleyeceğiniz filmi beklerken hemen Corner Park’ın altında bulunan Kocatepe Cafe’de kahve içebilirsiniz. Ayrıca hemen yolun karşısında olan İstasyon Kafe’de waffle yiyebilirsiniz. Öte yandan karnınız açıktı ise Alışveriş merkezi içinde olan Burger King’te whopper menü yiyebilirsiniz. Ya da hemen Alışveriş Merkezinin karşısında bulunan Et Mi Kebap salonunda Bol tereyağlı İskender yiyebilirsiniz. Yada Market alışverişini yapmak için en alt katta bulunan Migros’tan alışveriş yaparsınız. Özellikle bayanlara hitap eden alt katta bulunan Watsons kozmetik ürünleri mağazasını gezebilirsiniz.

ÇERKEZKÖY SİNEMA SEANSLARI

Çerkezköy Erna Center Kapaklı’da bulunan Sinema Kalitesinde Çerkezköy halkına hizmet veriyor. Çerkezköy Sinema Salonu Seansları Kapaklı Sinemalarında olduğu gibi genellikle Türk Filmi ağırlıklı dönmektedir. Çerkezköy Sinema Salonu Erna Center Alışveriş Merkezi içindedir.

Corner Park Avm Sinema Salonları Koronavirüs önlemleri kapsamında belli bir süre izleyicilerine hizmet veremiyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunlar Popüler

Son Yorumlar