Kapaklı Nöbetçi Eczane Bugün – KAPAKLI ECZANE

KAPAKLI NÖBETÇİ ECZANELER LİSTESİ 

Bugün Kapaklı nöbetçi eczane hangisi olduğunu listemizde hemen bu yazının üstünde bulabilirsiniz.Kapaklı’da eczaneler kaçta açılır? Kapaklı’da eczaneler kaçta kapanır? gibi soruların cevaplarını bulacaksınız. Acil durumlarda arayacağınız Kapaklı eczanelerinin detaylı iletişim ve adres bilgilerini yazımın devamında bulabilirsiniz. Kapaklı’da her gün 1 eczane nöbetçi olmaktadır. Kapaklı’da 16 adet eczane hizmet vermektedir. Eczane hizmeti gibi verdiğiniz hizmetlerin tanıtımını yapmak için Kapaklı Web Tasarım sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Kapaklı En yakın hastane eczane konum bilgilerine google haritalar üzerinden ulaşabiirsiniz.

Kapaklı’da eczaneler kaçta açılır?

Kapaklı’da eczaneler sabah 09:00 da açılır. Gün içerisinde hizmet verirler birçok ilaca ulaşabilirsiniz.

Kapaklı’da eczaneler kaçta kapanır?

Kapaklı’da eczaneler akşam 18.00 da kapanmaktadır. 18.00 dan sonra Nöbetçi olan eczaneler hizmet vermektedir.

Sokağa Çıkma Yasağında Eczaneye Gidilir mi?

Yaşadığımız zor günler sokağa çıkma yasağı uygulamaları her hafta sonu tekrarlanmaya devam ediyor. Peki Sokağa çıkma yasağında eczaneye gidilir mi? Sokağa çıkma yasağında en yakın eczaneye acil durumlarda gidilebilir. Sokağa çıkma yasağında nöbetçi eczaneler hizmet vermektedir.

Eczaneden Maske Nasıl Alınır?

Eczaneden maske nasıl alınır? Öncelikle E-Devlet üzerinden maske başvurunuzu yapınız. Sonrasında telefonunuza gelen kod ile ücretsiz maske almak için en yakın eczaneye giderek kodu gösteriniz ve maskenizi alınız. Google’a Epttavm maske yazarak ta başvurunuzu yapabilirsiniz. Kapaklı’da bulunan 16 eczaneden de e devlet üzerinden gelen kodlarınız ile ücretsiz maskelerinizi alabilirsiniz.

Nöbetçi Eczaneye gitmek için Kapaklı Taksi durakları yazımızı okuyabilirsiniz.

kapaklı nöbetçi eczane
kapaklı nöbetçi eczane

Kapaklı Nöbetçi Eczane olan Eczaneler;

Karadeniz Eczanesi 0282 717 24 01
İlhan Eczanesi 0282 717 08 51
Mutlu Eczanesi 0282 717 75 85
Halk Eczanesi 0282 717 85 30
Emin Eczanesi 0282 717 86 30
Tepe Eczanesi 0282 717 70 17
Balcı Eczanesi 0282 717 60 50
Şengül Eczanesi 0282 717 37 38
Yıldız Eczanesi 0282 717 62 02
Güvenç Eczanesi 0282 717 30 28
Beykent Eczanesi 0282 727 37 73
Tunalı Eczanesi 0282 717 64 00
Esen Eczanesi 0282 717 13 43
Kapaklı Eczanesi 0282 717 74 58
İnan Eczanesi 0282 725 19 85
Akman Eczanesi 0282 717 65 05

 

KARADENİZ ECZANESİ

Karadeniz Eczanesi Hürriyet caddesi ile Yıldız caddesinin kesiştiği noktada Amasyalılar Meydanı mevkisinde hizmet vermektedir. En yakın sağlık ocakları Atatürk Aile Sağlık Merkezidir. Ayda 2 gün nöbetçi eczane olarak hizmet vermektedir. Eczane Seyit Ahmet Tahirağaoğlu tarafından işletilmektedir. Ayın bir gününde Tekirdağ Kapaklı Nöbetçi Eczane olarak hizmet veriyor.

karadeniz-eczanesi
karadeniz-eczanesi

İLHAN ECZANESİ

Kapaklının ilk eczanesidir. Eczane işletmecisi İlhan Kaygısız yıllarını bu mesleğe vermiştir. İlhan Eczanesi Kapaklı’nın en işlek caddesi olan Pınar Bulvarı üzerinde hizmet vermektedir. Onur Marketin biraz ilerisinde bulunmaktadır. En yakın sağlık ocak Atatürk Sağlık Ocağıdır. Açık adres: İnönü Mahallesi Pınar Bulvarı Ali İhsan MANDALI İş Merkezi No:41/C-D/

ilhan-eczanesi

MUTLU ECZANESİ

Mutlu Eczanesi Kapaklının en aktif çalışan, cazibe merkezi olan Pınar Bulvarı üzerinde bulunmaktadır. Kapaklının tanınan simalarından Mutlu Canbaz tarafından işletilmektedir. Birçok ilaca mesai saatleri ve nöbetçi olduğu zamanlara ulaşabilirsiniz. Merkezi konuma olmasından dolayı çok tercih edilen bir eczanedir. Kapaklı Nöbetçi Eczaneler listesinde her ay 1 kere yer almaktadır.

mutlu eczanesi
mutlu eczanesi

 

HALK ECZANESİ

Halk Eczanesi Polis Karakolu ve Cumhuriyet Mahallesi Sağlık Ocağının tam karşısında bulunmaktadır. Ezcane Şeref Özeren tarafından işletilmektedir. Kapaklı Nöbetçi Eczane olarak Ocak, Şubat, Mart, Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül, Ekim, Kasım, Aralık aylarında her ay 1 kez nöbetçi olmaktadır.

 

EMİN ECZANESİ 

Emin Eczanesi Bahçelievler mahallesinde yer almaktadır. Bahçelievler Camisinin hemen alt kısmında bulunmaktadır. Emin Eczanesini işletmesini Muhammed Emin yapmaktadır. Özellikle Bahçelievler Mahallesindeki vatandaşların ilaç ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

TEPE ECZANESİ KAPAKLI

Tepe eczanesi konum bakımından çok avantajlı bir yerde bulunmaktadır. Nöbet Eczane Kapaklı listesine ayda bir kere eklenmektedir. Atatürk Sağlık ocağının karşısındadır. Geniş bir alanı olduğundan çocuklara oyun alanı bile mevcuttur. Eczaneyi Türker Çakmak işletmektedir. Tepe Eczanesi çalışma günler Pazartesi, Salı, Çarşamba Perşembe, Cuma günleri 09:00 18:00 arası Kapaklı Nöbetçi Eczane olarak cumartesi ve pazar günleri hizmet vermektedir.

BALCI ECZANESİ

İsmetpaşa Mahallesi Corner Park Alışveriş merkezinin karşısında bulunmaktadır. Özellikle Organize’de yaşayan insanların tüm ilaç ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Eczanenin Sultan Başak Akgün’dür.

ŞENGÜL ECZANESİ

Şengül Eczanesi Mithatpaşa caddesi üzerinde Sağlık Ocağı karşısında bulunmaktadır. Polis Karakolunun hemen çaprazın da kalmaktadır. Kapaklı’nın en yoğun mahallesi olan Cumhuriyet Mahallesi ve Bahçelievler Mahallesi sakinlerinin ulaşımı için yakın konumdadır. Şirketin işletmecisi Sinan Şengül’dür.

YILDIZ ECZANESİ

Kapaklı Alışveriş merkezi olan Corner Park’ın altında bulunmaktadır. İsmetpaşa Mahallesi, Fabrikalar, Organize konumunda bulunduğu için bu bölgede yaşayanların kolay ulaşım sağlayabileceği durumdadır. Kapaklı Nöbetçi Eczane olduğunda Corner Park adresinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Eczane Nesiye Yıldız tarafından işletilmektedir.

GÜVENÇ ECZANESİ

Güvenç eczanesi Kapaklı Atatürk Mahallesinde hizmet vermektedir. Konu olarak Yuvam Konutlarının Erbay caddesi ile birleştiği karşı sokaktadır. Erbay caddesi üzerinde Kapaklı Yuvam Bölgesinde yer almaktadır. Genellikle bu bölgede bulunan insanları hizmet vermektedir.

BEYKENT ECZANESİ

Beykent eczanesi Kapaklı Cumhuriyet Mahallesinde bulunmaktadır. Vatan caddesinin arka sokağı bulunan Şen Sokak üzerindedir. Hemen yanında Sağlık ocağı bulunmaktadır. Ayrıca Turgut Özal caddesi üzerinden Şen sokağa dönerek ulaşabilirsiniz. Tüm eczanelerde olduğu gibi nöbetçi eczane olarak hizmet vermektedir.

TUNALI ECZANESİ

Pınar bulvarı üzerinde bulunmaktadır. Kapaklı Halk Bankası şubesine yakındır. Özellikle cadde üzerinde bulunmasından dolayı yoğun bir eczanedir. Kapaklı merkezde oturanların kolaylık ulaşım sağlayacakları bir yerdedir. Kapaklı’da nöbetçi eczane olarak ayın belli günleri hizmet vermektedir.

ESEN ECZANESİ

Esen Eczanesi Vatan Caddesi üzerinde bulunmaktadır. Ancak Belediyeye uzak bir konumdadır. Vatan Döner Salonunun hemen ilerisinde yer almaktadır. Kapaklı Nöbeti eczane listesine her ay düzenli olarak girmektedir. Sabah 09.00 da açılmaktadır. Akşam ise 18.00 da kapanmaktadır.

KAPAKLI ECZANESİ

Kapaklı Devlet Hastanesine çok yakın konumda bulunmaktadır. Hastaneden çıktıktan sonra ilaç ihtiyaçlarınızı buradan sağlayabilirsiniz. Kapaklı İsmetpaşa Mahallesinde hizmet vermektedir. Konumu bakımından fabrikalar bölgesine çok yakındır. Ayrıca Kapaklı Hastane Taksi Durağına çok yakındır.

İnan Eczanesi

İnan Eczanesi Mithatpaşa Caddesi üzerinde bulunmaktadır. Gazi ortaokulu ve Sağlık Ocağı karşısındadır. Polis Karakoluna yakındır. Özellikle Okullar Bölgesine çok yakındır. Tüm eczanelerde olduğu gibi haftanın beş günü normal hafta sonu ise nöbetçi eczane uygulamasına dahil olmaktadır.

Akman Eczanesi

İnönü Mahallesinde bulunan Pınar Bulvarı üzerinde hizmet veren bir eczanedir. Kapaklı ana caddesi üzerinde konumu bakımından ulaşımı kolaydır. Tunalı, İlhan, Mutlu Eczanelerine yakın konumda bulunmaktadır.

Kapaklı eczaneleri hakkındaki yazımız ve geliştirilmesi konusunda yardım ve destekleriniz için yazımın yorum kısmına yorumda bulunabilirsiniz. Ayrıca Kapaklı Nerede yazımı okuyarak Kapaklı hakkında genel bir fikir sahibi olabilirsiniz. Eczane ihtiyacınızı karşılarken web sitem üzerinden Kapaklı’da yaşanan hayat hakkında görüşlerinizi önerilerinizi iletebilirsiniz.